Hi Elisabeth,
‘Hoe langer het duurt, hoe moeilijker het wordt om vol te houden.’ dat hoor ik de laatste week steeds vaker.
De eerste weken was het nog improviseren met wat vakantiegevoel erbij. Maar langzamerhand wordt nu het gemis van sport op de tv steeds meer gevoeld. En de overmaat aan corona expert uitzendingen komt velen de oren en neusgaten uit.
De spanning in huis en op het werk kan door alle onzekerheden dan wel eens hoog oplopen, zonder dat daar de gewone uitlaatkleppen voor gebruikt kunnen worden.
Daarom heb ik een speciaal coaching aanbod voor je,
Ik stel mijn luisterend oor:
- per keer 30 minuten gratis beschikbaar;
- voor de eerste 10 bellers;
- in de komende 10 dagen.
Het mag een persoonlijke kwestie zijn, maar ook een zakelijk probleem. Als neutrale buitenstaander, life- en business coach met 40 jaar ondernemerservaring en -heel veel- levenswijsheid kan ik je vast helpen je stresslevel wat te verlagen.
Mail naar contact@elisabethvandermeer.com of bel met 06-4390 2749 voor een Zoom of Skype afspraak.
Wijsheid en alle Goeds,
Elisabeth van der Meer
Sound Bytes of Wisdom (lid van het Rotterdams Ondernemersbelang)
Schinkelse Baan 6, 1e verdieping
2908 LE, Capelle aan den IJssel
T: 06-4390 2749
E: contact@elisabethvandermeer.com
Elisabeth van der meer is ook auteur van het boek: ‘1-2-3 Daar gaan we … – Met vertrouwen het nieuwe tijdperk in‘
Sound Bytes of Wisdom heeft een praktijkruimte