Cyber security voor ondernemers – dinsdag 8 oktober

Cybercrime

Cyber security voor ondernemers – dinsdag 8 oktober

Gemeente Rotterdam

Maar liefst 1 op de 5 ondernemers wordt slachtoffer van cybercrime!

Over dit evenement

Het is de snelst groeiende vorm van misdaad en het schadebedrag is ruim 10 miljard per jaar. En dat terwijl deze vorm van criminaliteit in veel gevallen voorkomen kan worden. Ook u kunt voorkomen dat u slachtoffer wordt. Kom naar deze conferentie en zorg dat u veilig bent! Misdaadjournalist, presentator en voormalig politieagent John van den Heuvel zal de bijeenkomst in goede banen leiden.

U krijgt praktische handvatten om de digitale veiligheid te vergroten. Deze conferentie is ook zeer interessant voor uw medewerkers. Zij kunnen door een begrijpelijke vergissing of misleiding onbedoeld u tot slachtoffer maken. Deze conferentie is georganiseerd in samenwerking met VAR, CCV, Ministerie van Justitie en Veiligheid, Politie, PVO en MKB Rotterdam Rijnmond.


Programma:
16.00 Inloop
16.30 Opening door John van den Heuvel
16.45 Hoe digitaal veilig is mijn onderneming?
17.15 Verhaal van een slachtoffer
17.30 Pauze en informatiemarkt
18.15 Politie: cybercrime en aangifte doen
18.35 Hoe kan ik m’n digitale veiligheid vergroten?
19.10 Discussiepanel
19.45 Netwerkborrel en informatiemarkt


/ Nieuwsberichten

Wij komen graag langs!

Voor kennismaking komen we graag bij u langs, Wilt u de nieuwsbrief ontvangen of geïnteresseerd om een bijeenkomst bij te wonen? Laat het ons weten. U kunt ook bellen met 06-14049910

Met vriendelijke groet,
Pieter van Egmond, voorzitter Rotterdams Ondernemersbelang