ROB naar VKV Renault Rotterdam Alexander donderdag 21 april a.s.
Voor de “Laat je bedrijfsterrein niet verpauperen! ROB Expertmeeting” op donderdag 21 april a.s. is er een mooie locatie gevonden. We worden ontvangen in de showroom van VKV Renault Rotterdam Alexander. De VKV Groep is alom tegenwoordig in Rotterdam en omstreken met vele vestigingen. Daarnaast zijn ze bijvoorbeeld ook betrokken bij diverse maatschappelijke initiatieven en zijn ze partner van Sparta:
Chris Visscher, algemeen directeur van de VKV Groep: ‘We zijn een autodealer met vestigingen door heel Nederland maar met een sterke focus op Rotterdam. Het is dan ook erg mooi dat we onze samenwerking met een echte Rotterdamse voetbalclub kunnen continueren. Sparta heeft dit seizoen laten zien dat je met een optimale mix van talent, ervaring, goede faciliteiten en een uitstekende begeleiding en coaching tot geweldige prestaties kunt komen. Dit is iets dat we met de VKV Groep ook nastreven.’
Bron: www.marketingtribune.nl, 14 maart 2016
Van de website:
De VKV Groep (Van Kerkhof & Visscher Groep) is één van de meest dynamische dealerbedrijven van Nederland. Wij werken hard om onze hoge ambities te realiseren en voeren een succesvolle groeistrategie uit. Met meer dan 250 medewerkers en 15 vestigingen (in onder andere Amsterdam, Gorinchem, Rotterdam, Spijkenisse en Tiel) behoort de VKV Groep tot één van de grootste Renault, Nissan en Dacia dealers van het land. De VKV Groep bezit als enige in Nederland een Renault Sport Experience Center en was de eerste Nissan dealer met een Nissan High Performance Center! Bovendien is de VKV Groep importeur en enige dealer in Nederland van het luxemerk Infiniti.
Datum:
Donderdag 21 april 2016
Tijdstip:
Inloop: vanaf 19:30 uur
Start: 20:00 uur
Einde: 22:30 uur (of misschien later…)
Waar:
VKV Renault Rotterdam Alexander
Charloisse Lagedijk 946
3088 LA Rotterdam
(010) – 240 46 00
Aanmelden?
[contact-form-7 id=”1521″ title=”Bedrijfsterreinen, ROB en BIZ op donderdag 21 april 2016″]